Vefk Ve Ritüel Çalışmaları

Bağlama Ritüeli

Bağlama ritüeli ile bir kişinin düşünceleri ondan habersiz bir şekilde kontrol altına alınabilir ve kendisini seven insana deli gibi aşık olması amaçlanır. Bu işlemler çok yaygın olarak kullanılır ve yapılan işlemler de mutlaka etki altına alınacak kişilerin bilgileri kullanılır.

Bağlama Ritüeli Nedir?

Sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgisizliğini yok edip onu kendilerine kul köle haline getirmek isteyen kişiler deneyimli medyumlardan alacakları bağlama ritüeli hizmetleri ile amaçlarına kolay bir şekilde ulaşabilirler.

Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

Medyumlar bağlama ritüelini yaparken mutlaka etki altına alınacak olan kişilerin kişisel bilgilerine ve aynı zamanda eşyalarına sahip olmak isterler. Bu eşyalarına üzerinde yapılan özel şilemler ile o kişilerin düşünceleri kolay bir şekilde kontrol altına alınabilir.

Bağlama Ritüeli Nasıl Bozulur?

Bağlama ritüeli etkisine giren kişiler bu etkilerden kurtulabilmek için deneyimli bir medyumdan yardım almalıdırlar. Medyumlar okudukları bazı güçlü tılsımlar ile bu etkilerin kalıcı olarak yok olmasını sağlayabilirler ancak bu işlemler zor ve zaman alan işlemlerdir.

Bağlama Ritüeli Günah Mı?

Bağlama ritüeli insanların mutlu olmasını amaçlayan bir işlem olduğu için birçok kişi bu işlemlerin günah olmadığını düşünür. Bu sebeple yapılan işlemler genellikle olumlu karşılanır ve insanla bu işlemleri yaparken tereddüt etmezler.

Birini Bağlama Ritüeli

Sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak ve onların gözlerin de en önemli insan olmak isteyen kişiler bunu sağlayabilmek için birini bağlama ritüeli işlemlerini kullanabilirler. Yapılan işlemlerden sonra etki altında olan kişilerin hareketlerin de ve düşüncelerine kalıcı değişimler meydana gelir.

Bağlama Döndürme Ritüeli

Terk edildikleri için ciddi üzüntüler çeken insanların kısa zaman içinde yeniden geri dönebilmelerini sağlamak adına yapılan işlemlere bağlama döndürme ritüeli adı verilir.

Dil Bağlama Ritüeli

Eğer bir kişinin bir konu hakkında konuşması istenmiyorsa veya o kişinin konuşma yeteneğini tamamen kaybetmesi amaçlanıyorsa o zaman özel teknikler ile yapılan dil bağlama ritüeli işlemleri kullanılabilir.

Eşi Bağlama Ritüeli

Eşler arasında çok güçlü bağların oluşmasını sağlamak ve ilgisiz olan eşi çok daha ilgili bir hale getirmek isteyen kişiler deneyimli medyumlardan eşi bağlama ritüeli hakkında yardım alabilirler. Bu işlemlerden sonra o evlilik eskisinden çok daha mutlu ve huzurlu bir evlilik haline gelecektir.

Erkeği Bağlama Ritüeli

Eşine veya sevgilisine yakın ilgi göstermediği için onun üzülmesine neden olan erkeklerin düşüncelerin de kalıcı değişimle sağlanmak istendiği zaman onun hakkında özel erkeği bağlama ritüeli işlemleri yapılabilir. Bu işlemler ile o erkeğe zarar vermeden ve aynı zamanda ona bir şey hissettirmeden düşüncelerin de istenen değişimler sağlanabilir.

Kendine Bağlama Ritüeli

Eğer sevdiği kişiden istediği gibi karşılık alamayan biri varsa ve en kısa zaman içinde onu kendine bağlamak gibi bir amacı varsa o zaman gerçek medyumların yapabildikleri kendine bağlama ritüeli işlemleri kullanılabilir. Bu işlemler o kişilerin bilinçaltını kontrol altına alarak istenen şekilde hareket etmelerini sağlayabilir.

Mumla Bağlama Ritüeli

Mumla bağlama ritüeli yapabilen medyumlar bu işlemler ile bir kişinin kendisini seven insana deli gibi aşık olmasını sağlayabilirler. Yapılması kolay olan bu işlemler toplum içinde de çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sebeple sadece basit bir mum ile isteyen herkes sevdiği insanın gönlünde çok daha değerli biri haline gelebilir.

İp İle Bağlama Ritüeli

Bir kişinin kendisine seven insana sıkı manevi bağlar ile bağlanabilmesini sağlamak isteyen medyumlar ip ile bağlama ritüeli teknikleri kullanabilirler. Bu işlemler de önemli olan okunacak sözlerin doğru bir düzen ile okunmasıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!