Medyum Çalışmaları

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü ile insanlar birbirlerine çok daha yakın ve aynı zamanda sıcak davranmaya başlarlar. Özellikle sevdikleri kişilerden istedikleri gibi yakınlık göremeyen insanlar için bu işlemler çok eski zamanlardan bu yana akıllara gelen ilk seçenekler olmuştur.

Medyumları zorlamadığı gibi aynı zamanda kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile de bilinen bu işlemler de riskli teknikler kullanmaya gerek yoktur. Kimi zaman kişiye özel olarak hazırlanan bir muska kimi zaman ise insanların resimlerine okunan tılsımlar sayesinde insanların bilinçaltına direk olarak etki edilebilir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Deneyimli medyumların yaptıkları bağlama büyüsü işlemlerinden sonra iki kişi arasında eskisinden çok daha sıcak ve tutkulu bir ilişki doğar. Bu işlemler medyumların her zaman çok önem verdikleri ve aynı zamanda zorlanmadan yaptıkları işlemlerdir. Beklentilerin her zaman çok büyük olduğu bu işlemler de ama sadece insanların düşüncelerin de kalıcı değişimlerin oluşmasını sağlamaktır.

Yapılan işlemlerden sonra insanlar zarar görmedikleri gibi aynı zamanda bu işlemlerin etkilerine girdiklerini de anlayamazlar. Eşlerinin veya sevgililerinin kendilerine istedikleri gibi karşılık vermemesinden yakınan birçok kişi bu işlemler ile kısa zaman içinde istedikleri sonucu almışlar ve bunun için fiziki bir emek vermek zorunda kalmamışlardır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapma teknikleri arasında en çok kullanılanı muskalardır. Medyumlar bu işlemler de insanlar için özel olarak hazırladıkları muskaların içinde mutlaka insanların isimlerini, işlemlerin amaçlarını ve bazı özel esma’ları eklerler.

Daha sonra hazırlanan bu muskalar dış etkenlerden korunabilmeleri için bir koruma kabına saklanır ve birbirlerine bağlanmaları istenen kişilerin yaşadıkları yere saklanır. Eğer taraflardan biri uzak bir yerde ise o zaman o insanı kendine bağlamak isteyen kişi bu muskaları üzerinde taşır. Bu şekilde yapılan işlemler ile çok kısa zaman içinde çok net sonuçlar alınabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Manevi bakım işlemlerinden sonra bağlama büyüsü etkisinde olduğu anlaşılan kişilerin bu etkilerden kalıcı olarak kurtulabilmeleri için mutlaka büyü bozma çalışması yapılmalıdır. Bu işlemler ile insanların üzerinde dolaşan etkiler kısa zaman içinde yok edilebildiği gibi aynı zamanda çektikleri sıkıntılar da sona erer.

Ancak çok zor işlemler oldukları için büyü bozma işlemleri hakkında yardı alacak medyumlar bulmak her zaman çok zor olmuştur. Bu sebeple öncelikle bu işlemleri hangi medyumların yapabildiklerini bilmek ve mutlaka o kişiler ile iletişime geçerek bu işlemler hakkında sorular sormak gerekir. Bu sayede hem risk alınmaz hem de işlemlerden kısa zamanda sonuç alınabilir.

Bağlama Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Bir kişinin bağlama büyüsü etkisine girip girmediğini anlamak için mutlaka o kişiye özel manevi bakım çalışması yapılmalıdır. Bu işlemler ile insanların üzerinde dolaşan tüm büyü etkileri kolayca anlaşılabilir. Medyumların en sık yaptıkları işlemlerden biri olan manevi bakım işlemleri zor olmadıkları gibi aynı zamanda sonuçları da kesindir.
Bu işlemler de medyumlar genellikle bakım yaptıkları kişiler ile aynı ortamda olmak isterler. Eğer bu mümkün değilse o zaman o kişilerin resimleri veya eşyaları da onlar hakkında bakım yapabilmek için yeterlidir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü çeşitleri hakkında araştırma yapan kişiler bu işlemlerin birçok farklı isim ile yapıldıklarını görebilirler. Bu isimler genellikle işlemler de kullanılan teknik ile ilgilidir.

Papaz büyüsü ile bağlama, ermeni büyüsü ile bağlama, şahmeran büyüsü ile bağlama ve buna benzeri birçok farklı çeşidi olan bağlama büyüsü işlemlerinden sonra insanların bilinçaltına etki etmek tahmin edilenden çok daha kolay olabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!