Medyum Çalışmaları

14 Günde Sonuç Veren Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü birbirlerini deli gibi seven kişilerin kısa zaman içinde ayrılmalarını sağlayabilir. Bu işlemler kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü niyetle yapılabilir. Ancak yapılma aşamasında çok dikkatli olmak ve aynı zamanda sadece gerçek medyumlardan yardım almak gerekir. Çünkü hatalı yapılan işlemler insanlara zarar verebilir. Genellikle medyumları zorlayan işlemler değillerdir ve sonuçlar da kısa zamanda ortaya çıkar.

Soğutma Büyüsü Nedir?

İki kişinin ayrılmasını sağlamak ve o kişilerin bir daha bir araya gelmelerine izin vermemek için soğutma büyüsü işlemleri kullanılabilir. Bu işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar eşlerini veya sevgililerini ne kadar severlerse sevsinler zaman içinde ondan nefret eder hale gelirler. Bu sebeple bu işlemlerin etkilerine giren kişiler hemen manevi bakım yaparak durumdan emin olmalı ve daha sonra büyü bozma işlemleri ile bu etkilerden kurtulmaya çalışmalıdırlar.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bilindiği gibi kişisel etkileme işlemleri birçok farklı teknik veya nesne ile yapılabilirler. Özellikle insanların kendilerine ait olan kişisel bilgileri, resimleri eşyaları veya onarı temsil eden farklı nesneler bu tarz işlemler de medyumların en çok kullandıkları nesnelerdir. Bu işlemler de okunacak olan özel tılsımlı sözler de çok önemlidir. Bu okuma işlemlerin de mutlaka insanların isimleri de anılmalıdır. Gerekli sonular ortaya çıkana kadar okunan bu sözlerden sonra harekete geçen enerjilerin direk olarak istenilen kişiyi kontrol altına alması sağlanabilir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü işlemlerini bozmak için medyumların uzun zaman emek vermeleri gerekir. Bu işlemleri yapabilen medyum bulmak kolay olmadığı gibi aynı zamanda risk alınmasına da kesinlikle gerek yoktur. Çünkü bilinçsiz yapılan büyü bozma işlemlerinden sonra etki altında olan kişilerin çok daha ciddi sorunlar yaşamaları neredeyse kesin olacaktır. Medyumlar soğutma büyüsü etkileri tamamen yok olana kadar mutlaka bu sözleri okumalıdırlar. Kendileri de kimi zaman manevi sıkıntılar çekebildikleri için bazı medyumlar bu işlemleri yapmak istemezler. Bu sebeple daha önce büyü bozma işlemi yapmış olan medyumlar ile çalışmak her zaman en önemli öncelik olmalıdır.

Soğutma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Bir kişinin üzerinde soğutma büyüsü etkisi olduğunu anlamak için mutlaka o kişiye özel olarak manevi bakım işlemi yapılmalıdır. Bu işlemler kısa zaman insanların üzerinde bir büyü etkisi olup olmadığını anlamak için yapılır. Genellikle medyumlar bu işlemleri zorlanmadan yaparlar ve net sonuçlar alabilirler.

Soğutma Büyüsü Belirtileri

Soğutma büyüsü belirtileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar sevdikleri kişilerden kolay bir şekilde uzaklaşır ve onlardan nefret eder hale gelirler. Bu işlemlerden sonra o kişilerin bir daha bir araya gelmemeleri mümkün olmayacaktır.

Soğutma Büyüsü Kaç Günde Bozulur?

Soğutma büyüsü etkilerini tamamen yok etmek isteyen medyumlar bunun için yapacakları büyü bozma işlemlerinden ilk deneme de sonuç alamazlar. Bu sebeple uzun zaman çalışmalar yapmak zorunda kalabilirler. Eğer işlemler sabırlı bir şekilde yapılırsa o zaman ortalama olarak 2 veya 3 hafta içinde büyülerin etkileri tamamen yok edilebilir. Ancak bu süre her zaman farklı olabileceği için insanların da istedikleri sonucu alana kadar sabırlı bir şekilde beklemeleri gerekebilir.

Soğutma Büyüsü Bozulduğunu Nasıl Anlarız?

Soğutma büyüsü bozma işlemlerinin kesin olarak sonuç verip vermediğini anlamak için insanların hareketlerine ve düşüncelerine bakmak gerekir. Aynı zamanda belirli aralıklar ile yapılacak olan manevi bakım işlemleri de sonucu görmek için yeterli olabilir.

Aileden Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir kişinin aileden soğutma büyüsü etkisinden kurtulması için çok güçlü tılsımların uzun süre boyunca belli bir düzen ile okunmaları gerekir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!